Jak vybrat slunečník

Všichni známe ty parní letní dny, kdy už nevíme, kam zamířit, abychom nemuseli být na přímém slunci. Vyhledáváme chladná místa a hlavně stín. Usnadnit si takovéto dny můžeme především slunečníkem. Je přenosný, skladný a schovat se pod něj můžeme prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Často se slunečník stává hlavní součástí zahrady. Dodává Vaší zahradě správnou atmosféru společně se zahradním nábytkem. Posadíme-li se ven, přidává slunečník celé zahradě na přitažlivosti k volným chvilkám, příjemné intimitě a pocitu soukromí. Dokonale chrání před sluníčkem a díky svým vlastnostem je ideálním funkčním doplňkem pro příjemnou zahradní relaxaci.

Vybrat si můžete se široké nabídky slunečníků. Nabízí se různé velikosti o různých výškách a barvách. Pohybují se také v různých cenových relacích. Cenová relace pohybuje od 1 500 do 6 200 Kč.

Pokud milujete komfort a luxus, pořiďte si velmi elegantní a stabilní slunečník o průměru 3,25 m. V létě poskytuje dostatek příjemného stínu. Vybrat si můžete z několika odstínů. Sladit ho můžete úplně bez problémů se svou zahradou. Snadno se skládá a základnu má přišroubovanou k zemi. Má také 7 nastavitelných stupňů sklonu a je na Výběr v několika barvách – béžová, terakota, zelená a vínová.

Levnější záležitostí je pak slunečník o průměru 3 m. Má také nastavitelný úhel sklonu a jeho nejvyšší kvalita zaručuje odolnost vůči skvrnám. Je velmi praktický a snadno se natáčí podle slunce. Jeho boční noha se snadno využívá, pokud máte stůl bez otvoru na slunečník.

Potřebujete-li opravdu levnější slunečník, naleznete i slunečníky s cenou pod 2 000 Kč. Na výběr je znovu několik nejoblíbenějších barev, které dodají Vaší zahradě skvělý vzhled. Opět je možnost postavení slunečníku mimo stůl, ale podstavec není součástí balení a je nutné jej zakoupit zvlášť.

Nenechte se už trápit sluníčkem a dopřejte si příjemný chládek. Ozdobte svou zahradu a zároveň dopřejte své duši klid a soukromí.

Vyberte si slunečník podle Vašich představ.


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz