Jak vybrat party stan

Chcete uspořádat skvělý firemní, kulturní, sportovní či propagační večírek nebo soukromou akci? Potom určitě potřebujete zázemí po Vaše pozvané hosty. Milujete originalitu a netradiční řešení? Nabízí se Vám proto možnost nákupu party stanu, který je velmi praktickou věcí. Uspořádat v něm můžete naprosto cokoliv. Akce pořádaná v těchto prostorách bude stylová a opravdu zábavná.

Klid a ochranu před rozmary počasí pro Vaše klienty, rodinu či přátele Vám zajistí jedině party stany. Na výběr máte ze široké škály nabídky. Díky jednoduché, ale bezchybné a dokonale pevné konstrukci je party stan složen za několik málo desítek minut.

Party stany zajistí Vám i Vašim hostům pocit luxusu a zpříjemní každou akci buď po celý den, nebo noc. Vzhledem k variabilitě stanových systémů můžete jakkoliv kombinovat stanové uskupení a přizpůsobit tak akci podle Vašich požadavků. Chcete-li uspořádat výjimečnou a nezapomenutelnou akci na jakémkoliv místě, pořiďte si party stan.

Hlavní rozdíly mezi párty stany

Párty stan vybírejte podle účelu. Budete jej chtít užívat celoročně nebo jej budete často skládat. Pro přechodné rozložení je praktičtější stan nůžkové konstrukce, který se skládá a rozkládá jediným pohybem. Proti tomu stany klasické konkstrukce jsou k sestavení složitější (představte si stanování, když jste byli dětmi).

Nejmarkantnější je potom mezi stany rozdíl ve velikostech. Pro zahradní slavnosti využijete velké a rozsáhlé párty stany ve velikostech až 6x12 metrů, tedy 72m2. Na opačném konci stojí stany 3x3m, což jsou nejmenší z naší nabídky.

Na výběr máte z mnoha velikostí, tvarů i barev. Cenová relace se pohybuje v rozmezí od 800 Kč do 28 400 Kč. Svým reprezentativním vzhledem jsou party stany vhodné jako mobilní zastřešení nejrůznějších venkovních společenských akcí. Celá konstrukce party stanu je vyrobena z hliníkových profilů. Na opláštění je použita PES tkanina nánosovaná PVC.

Okna většinou bývají z průhledné fólie. Spojením kvalitních materiálů je zaručena a často i dosažena dlouholetá životnost stanu. Nemusíte však pořizovat dražší stan se stěnami. Zakoupit si můžete i běžný stan o čtyřech nohách a střeše. Výhodnější je však při nepříznivých podmínkách stan se stěnami, které se samozřejmě dají postupem času dokoupit.

Nabídka party stanů je velmi pestrá. Najdete zde stany od velikosti 3 x 3 metrů až po obrovské pavilóny 6 x 12 metrů. Stejně je to s váhou party stanů. Ty nejmenší jsou přenosné a váží 10 kg. Největší potom váží až 250 kg.

Platí, že čím těžší party stan je, tím je stabilnější.

Kvalitnější (a několikrát dražší) jsou party stany, které mají větší tloušťku trubek a vyšší gramáž použité tkaniny.

Nutno však upozornit, že party stany se primárně používají jako ochrana před slunečním svitem. Snesou i mírný déšť, ale nespoléhejte na to. Cena je do velké míry závislá právě na kvalitě a síle použitého materiálu, jak nosných tyčí, tak opláštění. Díky tomu můžete najít dva téměř totožné party stany, ale jeden bude třikrát dražší. Je to proto, že je také použita třikrát silnější tkanina a teoreticky by měl vydržet i v mnohem nepříznivějších podmínkách.

Party stan Vás i Vaše hosty ochrání před přílišným slunečním zářením, překvapujícími dešťovými přeháňkami a ve večerních hodinách chladem a průvanem. Postavení stanu není většinou vůbec složité. Stačí jen trocha trpělivosti a zručnosti. Čeká na Vás potom odměna v podobě spokojených a ničím nerušených hostů, kteří si Vaší akci určitě užijí.

Jako doplněk lze k některým stanům zakoupit např. moskytiéru, díky které bude stan příjemně odvětraný, ale nepropustí obtížný hmyz.

Party stany v naší nabídce


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz