Jak vybrat stolní fotbal

Během několika let se stal oblíbenou hrou nejen v hernách, restauracích ale i v domácnostech a chalupách. Lidé si jej s oblibou začali kupovat na domácí party či jen tak pro zábavu. Ano, řeč je o stolním fotbale.

Stal se velmi využívanou i komerční hrou. Poskytne Vám spoustu zábavy i vzrušení ze hry. Zahrát si tuto skvělou hru mohou všechny věkové kategorie a to bez rozdílu. Stal se skvělou hrou pro malé i velké hráče. Hru můžete uskutečnit v pohodlí domova a to za každého počasí.

Po celém světě se tato hra rozšířila velmi rychle. Dnes se ve světě hraje tento stolní fotbal i na profesionální úrovni. Cílem hry je, mimo zábavy, dát protihráči co nejvíce gólů. Většinou se jedna hra skládá z deseti míčků. Vybrat si můžete z mnoha druhů za příznivé ceny a získáte jej v profesionální kvalitě. Naše ceny stolního fotbalu se pohybují od 2 000 do necelých 6 000 Kč.

Začneme-li od těch nejdražších, ale kvalitních stolních fotbálků, můžeme Vám doporučit Profi Green Edition a Profi Black Edition. Tělo je vyrobeno z MDF a ideální je buď do klubovny, restaurace, chaty, ale prakticky všech prostor.

Podepřen je čtyřmi nastavitelnými nohami, takže fotbálek můžete vyvážit i na nerovném povrchu. Obsahuje držáky na nápoje a zkosené rohy, aby míček neuvízl a stůl se nemusel naklápět.

Za cenu něco málo nad 3 000Kč si můžete pořídit stolní fotbal MANCHESTER. Opravdu kvalitní fotbálek za skvělou cenu. Ovládá stabilitu, má protiskluzové rukojeti pro lepší hru, šroubované a malované figurky. Opět má zkosené hrany proti uvíznutí míčku a sestavíte jej velmi snadno.

Pod 3 000 Kč Vám můžeme doporučit hned 4 stolní fotbálky. Stolní fotbálek v modré barvě je ideální pro začátečníky a zejména děti. Pro děti je doporučován také fotbálek Kids Black Edition, který je plně vybaven pro okamžité zahájení hry. Pořídit si můžete také rozkládací stolní fotbálek, který se skládá snadno a rychle.

Všechny tyto stoly jsou vhodné do restaurací, chat, škol a různých dalších prostor.

Vyberte si takový stolní fotbálek, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Vybírat máte z čeho. Ve hře zažijete opravdovou zábavu a dozajista si ji oblíbíte.

Vyberte si stolní fotbal z naší nabídky.


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz