Jak vybrat pokerový stůl

Není snad v dnešní době člověka, který by neznal hru poker. Vášniví hráči tuto hru milují a oddává se jí více a více lidí. Předstíraná sebejistota a taktika v této hře neznají meze. Je napínavá a vzrušující. Vznikla možná již ve starověké Číně, ale s jistotou se to neví.

Poker hraje většinou 2 až 10 hráčů a tomu je potřeba přizpůsobit hrací plochu. Zpravidla hráči používají francouzské karty a rozhodují především herní kombinace, které vedou k vítězství.

Důležitou součástí hry poker je zajisté  pokerový stůl. Pokud si chcete pořídit pokerový stůl domů nebo do menšího podniku, sáhněte po levnějším. Kvalita je srovnatelná s těmi dražšími a nemusíte tolik investovat. Kdežto pokerové kluby a kasína budou svým hráčům chtít nabídnout maximální pohodlí a komfort při hře a pro ně jsou zpracovány pokerové stoly různých velikostí, barev a možného vybavení.

Nejlevnější ceny pokerových stolů se pohybují kolem 3 000 Kč. Stoly ve špičkovém provedení se pohybují v cenové relaci kolem 25-30 tisíc. V naší nabídce se specializujeme spíše na menší pokerové stoly. Zahrát si můžete v klidu domova a bez zbytečného ruchu kolem.

Jedním z nejoblíbenějších stolů je typ Vegas, který je velmi elegantní a může si u něj zahrát až 10 hráčů. Zaujímá rozměry 208 x 106 x 80. Jeho deska je vyrobena z 18 mm silné MDF desky a je podepřena dvěma ocelovými nohami se dvěma velkými podlahovými deskami. Zaručena je optimální stabilita a vyroben je z odolné tkaniny v zelené barvě.

Obsahuje také deset držáků na nápoje a poskytuje dostatek prostoru pro ukládání žetonů. V nabídce je tento stůl je i v červené barvě. Je jen na Vás, jaká barva se Vám zamlouvá více, a podle toho můžete vybrat. Tento pokerový stůl stojí kolem 5 000 Kč.

Širší nabídku, včetně na zakázku vyráběných pokerových stolů naleznete např. ve specializovaném e-shopu www.pokeria.cz.

Levnější záležitostí je rozkládací pokerový stůl. Stojí kolem 3 000 Kč. Dá se na něm hrát poker, ruleta, kostky nebo Blackjack a posadí se k němu 8 hráčů. Deska je potažena mikrovláknem a je velmi odolná. Během několika minut stůl pohodlně složíte.

Je jen na Vás, jak moc jste nároční, za jakým účelem stůl kupujete a jak moc milujete komfort a vzhled. Nabídka je opravdu široká a máte z čeho vybírat.

Nabídka pokerových stolů na Salmax.cz


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz