Jak vybrat zahradní lehátko

Určitě to znáte. Přijdete z práce a chcete si najít místo, kde si odpočinete od každodenního stresu. Toužíte po klidu a relaxaci. Hlavně v letních měsících stojí za to, lehnout si na čerstvý vzduch. Otázkou je, kam?

Pořiďte si pohodlné zahradní lehátko. Luxus, za který Vám bude vděčné jak Vaše tělo, tak duše. Na výběr máte z mnoha variant. Stačí si jen dobře promyslet, jaké lehátko bude pro Vás to nejvhodnější. Na výběr máte z cenové relace od asi 2 000 Kč do 15 000 Kč.

Pořídit si můžete luxusní lehátko z týkového dřeva, které je velice stabilní a elegantní. Přenášení Vám zjednoduší dvě kola. Nastavitelnou má také opěrku hlavy. Určitě  si ho velmi rychle oblíbíte. Relaxovat na něm můžete na zahradě, balkoně i terase.

Výrobek z tohoto dřeva vydrží velmi dlouho, je vysoce kvalitní a mimořádně spolehlivý. Dřevo je tvrdé, přirozeně trvanlivé a houževnaté. Charakterizuje ho četné žilkování a obsah éterických olejů, které mu zaručují odolnost proti větru a dalším vlivům počasí i působení houbových chorob dřeva.

Chcete-li mít pohodlí i pro své nohy, pořiďte si elegantní lehátko s odnímatelnou opěrkou na nohy vyrobené opět z týkového dřeva. Sedák a opěradlo jsou vyrobené z dřevěných vzpěr, které dodávají lehátku atraktivní vzhled a díky odnímatelné opěrce na nohy je lehátko velice univerzální. Opět můžeme zaručit dlouholetou kvalitu a životnost. Lehátko můžete využít k relaxaci na terase, balkoně, zahradě, u bazénu či při kempování.

Milujete opravdový luxus a eleganci? Potom nemůžete odolat exkluzivnímu polyratanovému lehátku. Toto ručně vyrobené lehátko je přímo určené k odpočinku. Pohodlí umožňuje jeho prostornost se 4mi polštáři. U lehátka je zaručena odolnost vůči skvrnám, mrazu a UV záření. Sluneční clona, polštáře a matrace jsou vyjímatelné a lze je prát v pračce. Lehátko se vyrábí z polyratanu, který je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům a proto můžete lehátko používat celoročně.

Toužíte po lehkém lehátku, které budete moci přenášet a vozit s sebou na dovolené? Potom bude ideální plážové lehátko z teakového dřeva. Využijete jej k relaxaci na pláži, ale i na zahradě. Dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Ve složeném stavu zaujímá pouhých 73 cm, proto se snadno skladuje a přepravuje.

Výběr je opravdu pestrý, proto se rozhodujte podle toho, jaké lehátko bude vyhovovat Vašim potřebám. Neodpočívejte v létě na dece, kupte si pohodlné lehátko!

Zahradní lehátka na Salmax.cz


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz