Tip: Zahradní umyvadla z přírodního kamene

Chcete opravdu elegantní a originální doplněk do Vaší koupelny nebo zahrady? Naši nabídku umyvadel ocení každý milovník přírody! Váš domov se bude odlišovat od běžného stylu! Bude se pyšnit něčím novým a tím novým může být speciální umyvadlo z přírodního kamene, které jen tak někdo nepřehlédne.

Pořídíte-li si kamenné umyvadlo, budete moci přírodní krásy sdílet v klidu a pohodlí domova. Nemusíte si pořizovat běžné a okoukané umyvadlo. Do své koupelny máte nyní možnost začlenit kousek přírody, elegantním a zcela nenásilným způsobem. Vybrat si můžete z různých tvarů a velikostí! Každý kousek je originál, proto se nestane, že by Váš soused vlastnil tentýž kousek, jaký máte Vy.

Zajímavý minimalistický styl kamenných umyvadel se běžně doplňuje například dřevěným obložením nebo sklem. Umyvadlo pak příjemně vynikne a zaručeně nesplyne s okolím. Pořídit si do jeho okolí můžete například kachličky s květinovým vzorem. Budete se tak cítit opravdu jako v přírodě.

Zahradní umyvadla nejsou tím nejnovějším kouskem na trhu, proto jejich cena o něco klesla. Potřeba je ale stále sáhnout hlouběji do peněženky. Nebudete však litovat. Touto jedinečnou vymožeností si zaručeně zpříjemníte celkový vzhled domova. Cenová relace se v našem katalogu pohybuje od 3 721 Kč do 4 693 Kč.

Tato zahradní umyvadla se vyrábějí z různých přírodních materiálů. Na výběr máte ze žuly, pískovce, vápence, mramoru a z mnoha dalších. Od kvality se pak odvíjí samozřejmě i cena. Každičké umyvadlo je vyrobeno ručně a vkusně podtrhne nevšední krásy Vašeho domova.

Buďte originální! Zahradní umyvadlo z přírodního materiálu je opravdu nepřehlédnutelné a jeho vzhled neunikne jedinému oku. Při každém opláchnutí získáte i pozitivní energii. Pořiďte si proto domů kousek z přírody!

Zahradní umyvadla na Salmax.cz


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz