Tip: Létající draci

Ne každý v dnešní době holduje zábavě venku. Ale proč to nezměnit? Máte dítka nebo vnoučata? Vraťte se do dětství a pouštějte s nimi draka.

Tato hra byla odjakživa oblíbenou a krásnou dětskou zábavou, která přichází především na podzim. Pouštění draků se věnovali už naši pradědové a prababičky. I slavný Lada rád znázorňoval na svých obrázcích tuto zábavu a dozajista věděl proč. Věděl, že přežije dodnes a nikdy nezanikne. Tedy doufejme.

Současná generace se jen těžko odtrhává od obrazovek počítačů a televizí. Mnoho lidí se však při pouštění draků skvěle baví. Tento vynikající a perspektivní druh zábavy dozajista nikomu a ničemu neuškodí. Na chvíli protáhnete své tělo a oddechnete si na čerstvém podzimním vzduchu. Navíc se člověk při pouštění draka dozví něco málo o aerodynamice, procvičí si odhad a reakce.

Pokud máte v plánu pořídit si většího draka, procvičíte si ještě navíc i svalstvo. Noční létaní s drakem, který má větší rozpětí občas bývá solidně adrenalinová záležitost! Stejně tak skupinové létání. Ať už akrobacie, či dokonce takzvaný souboj dvou, nebo i několika draků.

Podle velikosti, materiálu a druhu se řídí i cenové rozpětí draků. Vybrat si můžete také z různých tvarů a barev. Pro začátečníky máme draky od 273 Kč. Pro opravdové milovníky draků se v naší nabídce naleznou i skutečné skvosty. Za ty pak zaplatíte i 2 543 Kč.

Mnoho lidí si bude myslet, že na takové zbytečnosti nemá v dnešní uspěchané době čas. Ale proč neustále sedět doma, místo toho, abyste udělali něco pro své tělo a zdraví? Navíc zabavíte své děti a obohatíte jejich běžný denní program.

Poměrně dost lidí využívá pouštění draka jako terapii. Uklidní se, odpočinou si a zapomenou na stres. Faktem je, že je to skvělá zábava, která posiluje tělo a uklidňuje mysl. Pouštění draků je zábava jak pro děti, tak pro dospělé. Pořiďte si létajícího draka podle svých představ a zažijte starou, ale stále neokoukanou zábavu.

Létající draci na Salmax.cz


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz