Když je potřeba zateplení, obraťte se na PS Group

zateplováníNe mnoho lidí má možnost postavit si dům úplně dle svých představ a mít od začátku možnost zvolit všechny kritéria, kterým je i zateplení domu. Neslouží jen v zimě při chladném počasí, ale i v létě při vysokých teplotách, kdy zateplení částečně zabrání přehřátí budovy.

Pokud koupíte starší dům, nebo byt, který nemá zateplenou fasádu, ani střechu, měli byste rychle zvážit nápravu. Aby bylo zateplení účelné, měli byste dbát nejen na zateplení fasády a střechy, ale i na kvalitní okna a dveře, kterými často uniká spoustu tepla.

Pomoc odborné firmy je dobrou volbou. Projektant určí rozsah zateplení odvíjecí se od technického stavu budovy a jejího umístění (klimatických poměrů) a navrhne i nevyhnutelné opravy budovy. Navrhne materiál, který bude k zateplení použitý. Konečné slovo však budete mít vy.

Využívá se zateplení pěnového polystyrénu, který je používaný nejčastěji. Klasický bílý je ekonomicky nejvýhodnější, šedý je na našem trhu poměrný nový. Má přibližně o 30% lepší tepelně-izolační vlastnosti ve srovnání s bílým.

Další variantou čím zateplit je minerální vlna. Je nehořlavá a má vyšší zvukovou izolaci ve srovnání s polystyrénem. Nevýhodou je cena, při kompletním zateplení tímto způsobem je rozdíl v ceně asi 20%.

Další potřebné a důležité informace o zateplování najdete zde.

Zateplení střechy a stropu

Další velkou plochou, kterou může unikat teplo je střecha. Můžete přicházet až o 20% tepla. Proto kdo nešetří na izolaci střechy, ušetří značené množství peněz na spotřebované energii.

Zkušenou společností, která provádí zateplení střech je psgroup.sk. Na trhu se objevila už v roce 2004. Nezabývá se jen zateplováním fasád a střech domů, ale i zateplením stropů, rekonstrukcí střech, rekonstrukcí lodžií a balkónů, obnovou schodišť, výměnou oken a dveří a dalšími pracemi. Nabízí i odborné poradenství při zabezpečení projektové dokumentace, inženýrské činnosti, financování stavby, technickém řešení obnovy domu a dalších činnostech.


Zahradní fontány a pokojové fontánky pro krásný domov. | Magazín o bydlení a stylu na www.bydleniastyl.cz